Pracowników do sprzątania pokoi hotelowych

Vacaturenummer
10-0052981
Regio
Noord-Holland
Uren per week
32
Opleidingsniveau
VMBO VBO MULO MTS MEAO MBO MAVO LTS LBO
Soort werk
Toerisme, Productiemedewerker, Overig, Logistiek, Facilitair / Schoonmaak
Werkervaring
3-5 jaar, 6-10 jaar, Meer dan 10 jaar, Starter
Contact
Recruitment Team
recruitment@interactief-groep.nl
010 447 90 65

Functieomschrijving

Poszukujemy pracowników do sprzątania pokoi hotelowych w różnych lokacjach w Amsterdamie.

Jesteś dyspozycyjny i zmotywowany, starannie wykonujesz swoją pracę. Poprzez Twoj estetyczny sposób pracy pokoje hotelowe bedą czyste i świeże. Będziesz częścią zespołu sporzątającego w którym będziesz samodzielnie wykonywać swoje zadania.
Plan Twojej pracy może być zróżnicowany, praca w weekendy będzie ustalona uprzednio z Tobą.

Do Twoich obowiązków będzie należeć między innymi:
- sprzątanie pokoi hotelowych;
- prowadzenie małego dzinnika;
- inwetarz zapasów;
- zgłaszanie szkód i/lub (technicznych) awarii w pokojach;

Functie eisen

Czego oczekujemy od Ciebie:
- dbałość o szczegóły;
- jesteś przyjazny i otwarty;
- schludny wygląd osobisty;
- Twoje narzędzia do pracy będą czyste i kompletne;
- znajmość języka holenderskiego lub angielskiego;

Współpracujemy z zaangażowanymi pracownikami i wszystkie ustalenia są otware i szczere. Oferujemy bezpiecznie środowisko pracy z profesjonalnym sprzętem. Znamy bardzo dobrze techniki i procesy mające na celu pomoc w wykonkonywaniu pracy skutecznie i zgodnie z przepisami bezpieczeństwa.
Zapewniamy transport od drzwi do drzwi. I co najważniejsze, jesteśmy zespołem i pomagamy sobie wzajemnie w celu zapewnienia odpowiedniej jakości pracy!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Jeśli jesteś obecenie poza granicami Holandii, możemy również pomóc w zorganizowaniu zakwaterowania!

Aanbod

Skontaktuj się z nami pod numerem +31 10 447 90 60, lub prześlij swoje CV na adres: recruitment@interactief-groep.nl